(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Фахівці Державної комісії України по запасах корисних копалин вступили до Товариства Інженерів-Нафтовиків (SPE)

З метою посилення міжнародної діяльності в галузі нафти та газу голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Рудько Георгій Ілліч, а також заступник голови Григіль Валентин Григорович та начальник управління горючих та рудних корисних копалин Ловинюков Віталій Іванович долучилися до Товариства Інженерів-Нафтовиків (The Society of Petroleum Engineers) – міжнародної некомерційної професійної організації технічних фахівців нафтогазової промисловості.

Товариство являє собою професійну організацію, основна діяльність якої спрямована на збір, поширення та обмін технічними знаннями у галузі розвідки, розробки та видобутку нафти та газу. Це одна з найбільших професійно-технічних організацій, яка налічує понад 168 тис. членів у більш як 144 країнах світу.
В рамках Товариства Інженерів-Нафтовиків діє Комітет по запасах нафти та газу. Його членами розроблено Систему управління ресурсами та запасами рідких, газоподібних та твердих вуглеводнів (Petroleum Resources Management System, SPE-PRMS), головною метою якої є створення прозорого середовища для ведення міжнародної звітності в галузях, пов'язаних з оцінкою запасів і ресурсів нафти та газу.

Сьогодні, для України, яка стоїть на шляху до європейської інтеграції, є надзвичайно актуальним завдання гармонізації стандартів Класифікації України та міжнародних кодексів, таких як SPE-PRMS. Тому, приєднання фахівців Державної комісії України по запасах корисних копалин до Товариства Інженерів-Нафтовиків можна вважати одним із важливих кроків на шляху до впровадження міжнародних стандартів оцінювання запасів в Україні з метою розвитку бізнесу і залучення інвестицій в нафтогазовидобувну галузь нашої країни.