(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

КЕРІВНИЦТВО ДКЗ

Голова ДКЗ

Паюк Сергій Олексійович - народився у 1976 р. в м. Івано-Франківськ. Закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (1998), здобув спеціальність «Геологія нафти і газу». 

У 1998–2003 рр. працював оператором по дослідженню свердловин 4-го розряду; геологом установки сайклінг-процесу Котельва Солохівського промислу; провідним геологом Солохівського промислу, (підприємства  «Полтавгазпром»), ГУ «Полтавагазвидобування», із 2003 по 2005 рр. – провідним геологом відділу геології і розвідки родовищ; провідним геологом відділу проектування, аналізу розробки родовищ і ресурсів газу управління геології і розробки родовищ Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»; у 2005–2011 рр. – начальником відділу проектування, аналізу розробки родовищ і ресурсів газу; начальником управління розробки родовищ департаменту пошуку, розвідки та розробки родовищ Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»; у 2011–2013 рр. – начальником управління геології та розробки родовищ  Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування»; 2013–2020 рр. очолював управління геології, а пізніше департамент геології АТ «Укргазвидобування»; у 2020–2022 рр. працював першим заступником Голови правління приватного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Надра України».

Проходив стажування за програмою SABIT у Сполучених Штатах Америки. Навчався за програмою Master of Business Administration у Київській школі економіки (KSE), є магістром бізнес-адміністрування. Має звання "Почесний розвідник надр".

 

Заступник голови ДКЗ з питань нафти та газу

Соболь Василь Володимирович – народився у 1979 р. у м. Прилуки Чернігівської області. У 2001 р. закінчив газонафтопромисловий факультет Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу за спеціальністю "Видобування нафти та газу". 

З 2001 по 2020 роки працював у наукових підрозділах Українського науково-дослідного інституту природних газів ДК "Укргазвидобування" від інженера-технолога ІІІ категорії до керівника відділу та в департаменті моніторингу та планування геолого-технологічних заходів АТ «Укргазвидобування». В період 2009-2015 рр по сумісництву старший викладач кафедри видобування нафти, газу та конденсату Національного технічного університету «ХПІ».

Автор понад 15 наукових друкованих праць та керівник понад 30 наукових рукописних праць.

 

 

Заступник голови ДКЗ з рудних, нерудних та твердих горючих корисних копалин

Литвинюк Станіслав Федорович, народився у 1982 р. на Буковині. Закінчив геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2007 р. закінчив аспірантуру в Інституті геології і геохімії горючих корисних копалин НАН України. В 2010 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “Геохімія”. З 2010 р. – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин. Автор понад 20 наукових праць та інструкцій ДКЗ. Напрями наукових досліджень: геологія рудних родовищ корисних копалин, класифікаційні системи корисних копалин, методика геологорозвідувальних робіт та геолого-економічної оцінки.

 

 

 

Начальник управління нерудних корисних копалин, підземних вод та інформаційних технологій в геології 

Нецький Олексій Владиславович, народився у 1982 р. у м. Полтава. Закінчив геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2005).

Працював техніком у відділі охорони підземних вод Інституту геологічних наук НАН України, інженером у відділі геологічних вишукувань Українського державного науково-дослідного проектного інституту цивільного сільського будівництва “УкрНДІпроцивільсільбуд”.

Нагороджений медаллю В.І. Лучицького. Автор понад 50 наукових праць, із них більше 5 монографій. Напрями наукових досліджень: геологія родовищ корисних копалин, інженерна геологія, медична геологія, економічна геологія, гідрогеологія.

 

 

Начальник  управління горючих та рудних корисних копалин

Бала Володимир Володимирович - народився 1979 р. у с. Грімне Городоцького району Львівської області. Закінчив геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (2001), здобув спеціальність «геолого-еколог». У 2002–2004 рр. навчався в Інституті післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «гірничий інженер-геофізик».

У 2001–2003 рр. працював у Західноукраїнській геофізичній розвідувальній експедиції геологом Геофізичної партії № 59, із 2003 р. – геофізиком II категорії у тематичній партії № 113 Технологічного центру обробки та інтерпретації геолого-геофізичної інформації, у 2007 р. – головним геофізиком експедиції № 1 ТОВ «Вікоіл ЛТД». Брав участь у реалізації контракту сейсморозвідки 2D (первинна обробка та контроль якості польового матеріалу) для компанії «Burren Energy» (ENI) в зоні поширення великих барханів у Ємені. У 2009 р. працював геофізиком сектору обробки сейсморозвідувальної інформації у ЗАТ «Концерн Надра». Із 2009 р. – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин. 

У 2021 р. закінчив аспірантуру ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Економічна геологія». Напрям наукових досліджень: геолого-економічна оцінка родовищ мінеральної сировини, класифікаційні системи корисних копалин.

Автор понад 20 наукових праць та інструкцій ДКЗ.