Голова ДКЗ
Паюк Сергій Олексійович - народився у 1976 р. в м. Івано-Франківськ. Закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (1998), здобув спеціальність «Геологія нафти і газу».
У 1998–2003 рр. працював оператором по дослідженню свердловин 4-го розряду; геологом установки сайклінг-процесу Котельва Солохівського промислу; провідним геологом Солохівського промислу, (підприємства «Полтавгазпром»), ГУ «Полтавагазвидобування», із 2003 по 2005 рр. – провідним геологом відділу геології і розвідки родовищ; провідним геологом відділу проектування, аналізу розробки родовищ і ресурсів газу управління геології і розробки родовищ Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»; у 2005–2011 рр. – начальником відділу проектування, аналізу розробки родовищ і ресурсів газу; начальником управління розробки родовищ департаменту пошуку, розвідки та розробки родовищ Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»; у 2011–2013 рр. – начальником управління геології та розробки родовищ Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування»; 2013–2020 рр. очолював управління геології, а пізніше департамент геології АТ «Укргазвидобування»; у 2020–2022 рр. працював першим заступником Голови правління приватного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Надра України».
Проходив стажування за програмою SABIT у Сполучених Штатах Америки. Навчався за програмою Master of Business Administration у Київській школі економіки (KSE), є магістром бізнес-адміністрування. Має звання "Почесний розвідник надр".
У 2022 році призначений Головою Державної комісії України по запасах корисних копалин.
Заступник голови ДКЗ з питань нафти та газу
Соболь Василь Володимирович – народився у 1979 р. у м. Прилуки Чернігівської області. У 2001 р. закінчив газонафтопромисловий факультет Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу за спеціальністю "Видобування нафти та газу".
З 2001 по 2020 роки працював у наукових підрозділах Українського науково-дослідного інституту природних газів ДК "Укргазвидобування" від інженера-технолога ІІІ категорії до керівника відділу та в департаменті моніторингу та планування геолого-технологічних заходів АТ «Укргазвидобування». В період 2009-2015 рр по сумісництву старший викладач кафедри видобування нафти, газу та конденсату Національного технічного університету «ХПІ».
У 2020 році призначений заступником голови ДКЗ з питань нафти та газу.
У 2022 р. здобув науковий ступінь кандидата геологічних наук.
Автор понад 15 наукових друкованих праць та керівник понад 30 наукових рукописних праць.
Заступник голови ДКЗ з рудних, нерудних та твердих горючих корисних копалин
Литвинюк Станіслав Федорович, народився у 1982 р. на Буковині. Закінчив геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
У 2007 р. закінчив аспірантуру в Інституті геології і геохімії горючих корисних копалин НАН України. В 2010 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “Геохімія”. З 2010 р. – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин. Автор понад 20 наукових праць та інструкцій ДКЗ. Напрями наукових досліджень: геологія рудних родовищ корисних копалин, класифікаційні системи корисних копалин, методика геологорозвідувальних робіт та геолого-економічної оцінки.
У 2022 році призначений заступником голови ДКЗ з рудних, нерудних та твердих горючих корисних копалин.
Начальник управління нерудних корисних копалин, підземних вод та інформаційних технологій в геології
Нецький Олексій Владиславович, народився у 1982 р. у м. Полтава. Закінчив геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2005).
Працював техніком у відділі охорони підземних вод Інституту геологічних наук НАН України, інженером у відділі геологічних вишукувань Українського державного науково-дослідного проектного інституту цивільного сільського будівництва “УкрНДІпроцивільсільбуд”.
Нагороджений медаллю В.І. Лучицького. Автор понад 50 наукових праць, із них більше 5 монографій. Напрями наукових досліджень: геологія родовищ корисних копалин, інженерна геологія, медична геологія, економічна геологія, гідрогеологія.
У 2015 році призначений начальником управління нерудних корисних копалин, підземних вод та інформаційних технологій в геології.
Начальник управління горючих та рудних корисних копалин
Бала Володимир Володимирович - народився 1979 р. у с. Грімне Городоцького району Львівської області. Закінчив геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (2001), здобув спеціальність «геолого-еколог». У 2002–2004 рр. навчався в Інституті післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «гірничий інженер-геофізик».
У 2001–2003 рр. працював у Західноукраїнській геофізичній розвідувальній експедиції геологом Геофізичної партії № 59, із 2003 р. – геофізиком II категорії у тематичній партії № 113 Технологічного центру обробки та інтерпретації геолого-геофізичної інформації, у 2007 р. – головним геофізиком експедиції № 1 ТОВ «Вікоіл ЛТД». Брав участь у реалізації контракту сейсморозвідки 2D (первинна обробка та контроль якості польового матеріалу) для компанії «Burren Energy» (ENI) в зоні поширення великих барханів у Ємені. У 2009 р. працював геофізиком сектору обробки сейсморозвідувальної інформації у ЗАТ «Концерн Надра». Із 2009 р. – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин.
У 2021 р. закінчив аспірантуру ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Економічна геологія». Напрям наукових досліджень: геолого-економічна оцінка родовищ мінеральної сировини, класифікаційні системи корисних копалин.
Автор понад 20 наукових праць та інструкцій ДКЗ.
У 2022 році призначений начальником управління горючих та рудних корисних копалин.
Начальник управління вуглеводневих корисних копалин
Міщенко Людмила Олексіївна – народилася у 1976 р. в сел. Кириківка Сумської області. У 1998 р. закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Гідрогеологія та інженерна геологія».
З 1998 по 2024 роки працювала в Українському науково-дослідному інституті природних газів АТ «Укргазвидобування», обіймаючи посади від інженера-технолога ІІІ категорії до менеджера з оцінки приросту запасів вуглеводнів. Основний напрямок робіт – обґрунтування приросту запасів вуглеводнів, геолого-економічна оцінка родовищ вуглеводів, проєктування пошуково-розвідувального буріння.
Автор 24 наукових робіт, понад 40 науково-дослідних робіт.
У 2024 році призначена начальником управління вуглеводневих корисних копалин.