(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Новини

Щиро і сердечно вітаємо із Великим днем Христового Воскресіння!

Святий Великдень одне з найсвітліших і значущих свят, символ відродження,  перемоги добра над злом.

Нехай запанує довгоочікуваний мир та добробут в нашій славній Україні, у кожному домі завжди буде свято, спокій і радість. 

Нехай Господь береже ваші родини та благословляє всі ваші справи. 

Христос Воскрес!

Представники ДКЗ Сергій Паюк і Станіслав Литвинюк разом з Головою Держгеонадр Романом Опімахом взяли участь у 15 сесії Експертної групи з управління ресурсами (EGRM-15) в рамках Тижня управління ресурсами 2024 «Забезпечення сталості в управлінні ресурсами», який щорічно організовує Європейська Економічна Комісія ООН (UNECE), що відбувся 22–26 квітня у Палаці Націй міста Женева, Швейцарія.

В цей важкий для нашої держави час бажаємо здоров’я міцного, добробуту, єдності, сил та наснаги. Нехай Новий рік буде щедрим на цікаві плани та професійний успіх, принесе впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Нехай 2023-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2024-й рік стане переможним.
Підтримуємо та віримо у ЗСУ! Слава Україні!

Завершила роботу Восьма міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». 

Метою Конференції було підвищення ролі надрокористування в Україні, адаптації його до нових безпекових обставин, що склались під час повномасштабного російського вторгнення, розвиток міжнародного співробітництва, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом, обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування, проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.

Відповідно до Положення про Державну комісії України по запасах корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2000 № 1689, та нормативно-правових актів України, геологорозвідувальні і видобувні підприємства, установи та організації, які планують подання матеріалів, що містять геолого-економічну оцінку родовищ корисних копалин та інші геологічні матеріали щодо вивчення і використання надр, у поточному році подають заявки для включення в графік подання на розгляд ДКЗ матеріалів у наступному році.

24 серпня 1991 року Україна обрала шлях незалежності, вибір, який здобув загальне визнання та підтримку світової спільноти. Цей день відзначаємо з гордістю, пам'ятаючи мужність і рішучість наших предків у боротьбі за свободу.

Проте, сьогодні, у ці надзвичайні часи, ми знову стоїмо пліч-о-пліч, борючись за нашу незалежність та майбутнє. В ці темні миті ми бачимо мужність і сміливість українців, які об'єдналися проти зла, що прийшло на нашу святу землю. Ми пам'ятаємо наших героїв, які стали символами сили та відваги.

Сьогодні важливо пам'ятати, що наша перемога – це наше майбутнє!

 

 

 

Український прапор – це справжній символ боротьби та патріотизму, національної єдності, честі та гідності! Він наповнює наші серця гордістю за Україну і прагненням будувати її майбутнє, таким яким ми мріємо його бачити. Нехай дарує нам натхнення для досягнення нових вершин і світлу надію, що кожен день робить нашу країну кращою для всіх її громадян.

Завдяки стійкості українського народу та ЗСУ наш прапор сьогодні відомий у більшості країн світу і є одним з символів незламності.

Віримо, що скоро наш прапор стане Прапором Перемоги.

Під час здійснення своєї діяльності ДКЗ узагальнює застосування законодавства з питань, що належать до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення та адаптації до міжнародних стандартів, і вносить їх в установленому порядку на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади.

Одним з головних завдань ДКЗ є розробка і подання на затвердження в установленому порядку Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, що регламентується підпунктом 15 пункту 4 Положення про ДКЗ.

У зв'язку з оновленням в 2018-2019 рр. міжнародних стандартів звітності та оцінки корисних копалин, а саме класифікаційних систем РКООН, PRMS та CRIRSCO існує нагальна потреба гармонізації Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр з вимогами цих міжнародних стандартів.

З метою опрацювання нормативно-правових та методичних аспектів застосування різних класифікаційних систем під час державної експертизи та обліку їх в державному балансі запасів корисних копалин, ДКЗ запрошує прийняти участь в процесі вдосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр всіх зацікавлених фахівців, науковців та представників галузі. 

Запрошуємо вас надсилати свої пропозиції, рекомендації та ідеї щодо удосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для подальшого їх обговорення в рамках Круглого столу "Нагальні зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр", що планується під час проведення Восьмої міжнародної науково-практичної конференції "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування" 9-12 жовтня 2023 року у м. Львів.

Надсилайте свої пропозиції на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 вересня 2023 року.

Ваш внесок є надзвичайно важливим для досягнення наших спільних цілей у покращенні регулювання надрокористування в Україні. 

Це свято – можливість для кожного згадати історію нашої країни, усвідомити, що український народ має багатовіковий досвід у державотворенні, власну культуру, самобутність та український незламний характер. Наші предки завжди боролись за незалежність, єдність та щасливе життя. Пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, зберігаємо єдність та працюємо разом на перемогу.