(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Запрошуємо вас надсилати свої пропозиції, рекомендації та ідеї щодо удосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для подальшого їх обговорення в рамках Круглого столу "Нагальні зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр".

Надсилайте свої пропозиції на електронні адреси office@dkz.gov.ua, conf@dkz.gov.ua до 30 вересня 2023 року.

Перейти на сайт конференції

«Актуальные проблемы наук о Земле. Геологические и географические исследования трансграничных регионов».

З 20 по 25 вересня 2015 р. на запрошення Брестського державного університету ім. А.С. Пушкіна голова ДКЗ  Рудько Г.І. взяв участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Актуальные проблемы наук о Земле. Геологические и географические исследования трансграничных регионов».

У ході заходу були обговорені питання геології, геоморфології, палеографії, географії та екології трансграничних регіонів, в конференції прийняли участь науковці з таких країн як Білорусія, Україна, Росія, Польща, Литва, Чехія.
Державна комісія України по запасах корисних копалин представила дві презентації:

  • «НАУЧНЫЕ И МЕТОДИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ МЕДИЦИНСКОЙ ГЕОЛОГИИ», в якій висвітлені питання науково-методологічних фундаментальних основ медичної геології, як науки, окреслені результати досліджень впливу компонентів геологічного середовища та процесів, що у ньому відбуваються, на стан здоров'я населення різних регіонів України;
  • «НАУЧНЫЕ И МЕТОДОЛОГИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ БИОГЕОЛОГИИ», що демонструє хід біогеологічної історії Землі як процесу безперервної трансформації і постійної адаптації від первинних форм життя до її сучасного стану; основні сценарії розвитку людини і біосфери внаслідок техногенної діяльності.

Доповіді отримали схвальні відгуки і визнання колег-науковців.

IMG0009
IMG0108
IMG0192