(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Запрошуємо вас надсилати свої пропозиції, рекомендації та ідеї щодо удосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для подальшого їх обговорення в рамках Круглого столу "Нагальні зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр".

Надсилайте свої пропозиції на електронні адреси office@dkz.gov.ua, conf@dkz.gov.ua до 30 вересня 2023 року.

Перейти на сайт конференції

З Днем Конституції України!

Шановні колеги та співвітчизники! Прийміть щирі вітання з нагоди свята Дня Конституції України! 

У 1996 році Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією права на самовизначення, прийняла Основний Закон України, що гарантував права і свободи людини, гідні умови її життя, підтверджуючи європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу нашої держави. То була знаменна подія новітньої історії української державності, яка по праву є епохальною віхою в еволюційному розвитку України як суверенної, демократичної, правової, насамперед соціально справедливої країни.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наша держава здолає всі виклики, які випали на її долю. Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.
Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!