(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Український енергетичний форум

14 липня 2021 року розпочав свою роботу 12-й Український енергетичний форум, присвячений питанням збільшення національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ, прозорості й модернізації. Захід відбувся в КВЦ Парковий і зібрав під своїм дахом не лише фахівців провідних компаній енергетичного ринку України, але й значну кількість закордонних представників. Високий рівень заходу засвідчила присутність та вступна промова Прем’єр-Міністра України Дмитра Шмигаля.

Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин професор Георгій Рудько презентував доповідь "Сценарії нарощування енергетичного потенціалу Західного нафтогазоносного регіону України" в рамках п’ятої сесії форуму "Новий етап в історії українського газовидобування?", що відбувалась 15 липня. Доповідь стосувалася збільшенню обсягів геолого-розвідувальних робіт на Західному нафтогазоносному регіоні в контексті особливостей його геологічної будови та перспективи пошукових робіт на нафту і газ вже на відкритих родовищах.

Також було порушене питання строків переоцінки запасів корисних копалин задля актуалізації інформації про об’єкти надрокористування, їх промислове значення, дотримання умов щодо їх геологічного вивчення і промислової розробки для цілей інвестиційного планування  та оподаткування. Відсутність періодичних геолого-економічних оцінок родовищ корисних копалин унеможливлює управління мінерально-сировинною базою України, досягнення Цілей сталого розвитку на національному рівні.