(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Шановні колеги! Щиро вітаємо працівників геології, геодезії та картографії України з професійним святом – Днем геолога!

Геолог – це не тільки найдавніша, а й одна з найважливіших професій сучасності. Не дивлячись на те, що галузь геології переживає сьогодні складні часи, ми віримо, що в недалекому майбутньому все зміниться на краще! Україна – держава, багата на мінеральні ресурси, яка володіє великою кількістю важливої мінеральної сировини. Ефективне використання цієї сировини є важливим чинником підтримки розвитку і впровадження сталого розвитку нашої держави, а геологія є однією зі складових для стабільного розвитку економіки, адже без корисних копалин неможливий науково-технічний прогрес.

Сьогодні першочерговим завданням геологів є відкриття нових родовищ України з підтвердженим промисловим потенціалом (вуглеводнів, благородних, кольорових і рідкісних металів, будівельної сировини та ін.), розробка яких активізує економіку України. Високий фаховий і представницький рівень вітчизняних фахівців сприятимуть зростанню темпів відтворення мінерально-сировинної бази. Впевнений, що поєднавши наші зусилля та можливості, ми зможемо досягти високого рівня розвитку в нашій країні. 

Тож дозвольте подякувати Вам за гідну роботу, яку Ви щодня виконуєте, нарощуючи мінерально-сировинну базу нашої Батьківщини, і побажати здоров'я, щастя, благополуччя і подальших успіхів у Вашій благородній справі!