Розроблювані у поточний час в Україні реформи в галузі користування надрами спрямовуються на удосконалення умов для діяльності гірничодобувних компаній та залучення інвесторів до гірничодобувної промисловості. Важливою умовою для підвищення привабливості гірничодобувної промисловості України є перехід на міжнародні стандарти звітності про запаси корисних копалин.
У зв’язку із тим, що інвестиційні ризики у проектах з розвідки та розробки родовищ корисних копалин є значними, вимоги інвесторів до достовірності запасів і ресурсів корисних копалин, що передаються у користування, часто передбачають відповідність інформації про запаси корисних копалин найбільш відомим і застосовуваним на практиці міжнародним стандартам (класифікаціям).
У зв’язку із вищенаведеним ДКЗ надіслало листи членам Експертної групи з управління ресурсами РК ООН та CRIRSCO щодо надання коментарів та методичної допомоги з приводу застосування критеріїв міжнародних стандартів звітності під час проведення державної експертизи матеріалів геолого-економічної оцінки запасів і ресурсів корисних копалин України та отримали листи з словами підтримки та пропозицією всебічної допомоги від Голови бюро Експертної групи з питань класифікації ресурсів Європейської економічної комісії ООН, заступника голови Комітету зі сталої енергетики Девіда Макдональда та члена Комітету з міжнародних стандартів звітності про запаси корисних копалин (CRIRSCO) Роджера Діксона.
Dear Dr. Rudko, It is very good to hear from you and of the great progress that you are making in the use and application of the UNFC within Ukraine. The Expert Group, the Bureau and I are very happy to provide you with assistance in reviewing your work. We have always been very pleased with theUkraine's support and willingness to work with the Expert Group and look forward to continue progress together towards the goal of assisting in the achievement of the UN Sustainable Development Goals. Regards,
|
Шановний докторе Рудько, Мені було дуже приємно отримати від вас листа і дізнатись про великий прогрес, якого ви досягаєте у використанні та застосуванні РКООН в Україні. Експертна група, Бюро та я дуже раді надати Вам допомогу в розгляді Вашої роботи. Ми завжди були дуже задоволені підтримкою та готовністю України співпрацювати з Експертною групою та сподіваємось продовжувати спільну працю у напрямку сприяння досягненню цілей сталого розвитку ООН. З повагою,
|
Dear Heorhii, Regards |
Дорогий Георгію, З повагою, |