(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Монографія «Родовища флюориту України та світу: оцінка і стратегічне значення» викликала інтерес іноземного інвестора

Державна комісія України по запасах корисних копалин отримала листа від одного з найбільших конгломератів Японії – компанії "Марубені Корпорейшн" (Marubeni) з вираженням поваги та проханням надати можливість ознайомитись з монографією Г.І. Рудька, В.М. Озерка, М.М. Курило "Родовища флюориту України та світу: оцінка і стратегічне значення".

Увага компанії прикута до можливості розробки Бахтинського родовища флюориту, тому саме ця монографія може допомогти потенційному інвестору прийняти позитивне рішення щодо вкладення коштів у розвиток мінерально-сировинної бази флюориту, оскільки в ній дано техніко-економічну оцінку, обґрунтовано економічну доцільність розробки Бахтинського родовища флюориту, визначено перспективи розвитку та освоєння родовища. 

"Марубені Корпорейшн" займається імпортом хімії, великогабаритних шин для гірничодобувної промисловості України, бере участь в проектах модернізації українських ТЕС і АЕС, а також проектами GIS (цільових екологічних інвестицій) та інфраструктури.