(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

11-ИЙ МІЖНАРОДНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ 2020

 
25 лютого 2020 року розпочав свою роботу 11-й Український енергетичний форум, присвячений питанням модернізації української енергетичної галузі заради стійкого та інтегрованого енергетичного майбутнього в Європі. Захід відбувся в готелі Інтерконтиненталь (м. Київ) і зібрав під своїм дахом не лише фахівців провідних компаній енергетичного ринку України, але й значну кількість закордонних представників.
Високий рівень заходу засвідчила присутність та вступна промова прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, в якій він наголосив на важливості внесення змін до законодавства в сфері надрокористування для максимального спрощення усіх процедур та лібераліза́ції інформаційного простору.
 
Прем’єр-міністр України
Олексій Гончарук

Політику прозорості як основу для модернізації і розвитку видобувної галузі обирає і  Державна служба геології та надр України. Роман Опімах у своїй промові наголосив на політиці відкритості та прозорості, нульовій толерантності до корупції, а також на створенні інвестиційних можливостей для бізнесу як пріоритетному напрямку роботи Держгеонадр.  

 
Голова Державної служби геології та надр України
Роман Опімах

Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Г.І Рудько виступив з презентацією "Ядерна енергетика як домінантний шлях до енергоефективності для сталого розвитку та роль стратегічно важливої мінеральної сировини" в рамках шостої сесії форуму "Які технології та передовий досвід можуть допомогти у розвитку галузі розвідки та видобування в Україні?", що відбувалась 26 лютого.

 
Учасники Шостої сесії 11-го Українського енергетичного форуму (зліва-направо): Г. Кобаль (модератор секції, ExPro Consulting), О. Логунов (Група Нафтогаз), С. Нєжнова (ДАТ "Чорноморнафтогаз"), І. Плачков (ГС "Всеукраїнська Енергетична Асамблея"), М. Оринчак (Полтавська газонафтова компанія), Р. Маммадбайлі (SOCAR AQS), С. Козицький (бурова компанія “Горизонти”, ТОВ “Західнадрасервіс”), І. Гафич ( ДТЕК Нафтогаз), Г. Рудько (Державна комісія України по запасах корисних копалин)

 

Виступ голови Державної комісії України по запасах корисних копалин Георгія Рудька

 

Доповідь стосувалася перспектив видобування та використання урану в Україні, як найприйнятнішого товарного енергоносія, що найбільш придатний для створення стратегічних резервів з енергетичної безпеки. За кількістю запасів і ресурсів урану Україна належить до першого десятка країн світу, що видобувають уран. Атомна енергетика України забезпечена запасами і ресурсами природного урану в надрах для виробництва ядерного палива на тривалий період сталого розвитку України.
 
energyforum202001
energyforum202002
energyforum202003
energyforum202004
energyforum202005
energyforum202006
energyforum202007
energyforum202008
energyforum202009