тел. (044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Останні публікації

MININGWORLD UKRAINE 2016

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ ПО ЗАПАСАХ КОРИСНИХ КОПАЛИН ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В ПЕРШІЙ МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ MININGWORLD UKRAINE 2016

12-14 жовтня, в Києві на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» пройшла Перша Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості MiningWorld Ukraine 2016. 

Державна комісія України по запасах корисних копалин за сприяння Державної служби геології та надр України представила стенд про діяльність науково-технічної установи. Під час форуму відвідувачі мали можливість ознайомитись з опублікованими ДКЗ науковими працями та монографіями, розробленими на підставі багаторічного досвіду з геолого-економічної оцінки родовищ корисних копалин.

В рамках виставки 12 жовтня відбувся Форум надрокористувачів «Надра України: актуальні проблеми розвитку». Захід такого масштабу пройшов в Україні вперше. Під час форуму обговорили ринок надрокористування, інвестиційний клімат та вдосконалення у законодавчому полі. 

Голова ДКЗ Рудько Г.І. виступив із доповіддю «Нормативно-правові та методичні аспекти застосування критеріїв міжнародних стандартів звітності для геолого-економічної оцінки запасів і ресурсів корисних копалин ДКЗ України», в якій наголосив на важливості гармонізації Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України з Міжнародною рамковою класифікацією запасів і ресурсів твердих горючих і мінеральних корисних копалин (РК ООН), Системою управління вуглеводневими ресурсами (PRMS), шаблоном звітності CRIRSCO у зв’язку із глобалізацією ринків мінерально-сировинних та енергетичних ресурсів.