тел. (044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Останні публікації

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ДКЗ

Звертаємо увагу користувачів надр-замовників на проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин про те, що через військову агресію росії проти України, яка зумовила введення воєнного стану, ДКЗ не може виконувати свої зобов'язання в повному обсязі та визначені строки.

Подання матеріалів геолого-економічної оцінки здійснюється в установленому порядку на електронну пошту ДКЗ. Договір на проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин із узгодженими істотними умовами надсилається на електронну пошту користувача надр - замовника робіт. Оплата робіт здійснюється відповідно до договору.

Наголошуємо, що комунікація з ДКЗ нині можлива лише шляхом використання технічних засобів (електронний обмін документами, засоби телефонного і інтернет зв'язку).

Проведення засідань з розгляду матеріалів геолого-економічної оцінки можливе тільки в режимі "відеоконференції" за умови технічної можливості.
 
З питань проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин та інших виробничих питань пропонуємо звертатись за телефонами:
голова ДКЗ – Рудько Георгій Ілліч: 067-500-12-70;
перший заступник голови ДКЗ – Григіль Валентин Григорович: 050-382-23-55;
заступник голови ДКЗ з питань нафти та газу – Соболь Василь Володимирович: 050-301-69-64, 067-563-68-18;
начальник управління нерудних корисних копалин, підземних вод та інформаційних технологій в геології – Нецький Олексій Владиславович: 066-931-09-16;
начальник управління твердих горючих та рудних корисних копалин – Литвинюк Станіслав Федорович: 067-984-47-72;
головний економіст – Лисенко Наталія Миколаївна: 066-136-49-58.
Зазначаємо, що робота телефонів може бути ускладнена в окремі періоди часу через проведення бойових дій і спрямування людей до укриття.

Наголошуємо, що рішення засідання колегії ДКЗ вводяться в дію (розглядаються, схвалюються) Робочою групою Державної служби геології та надр України (Держгеонадра) з розгляду протоколів ДКЗ, у порядку і строки, що визначаються Держгеонадрами. Наразі ДКЗ не має технічної можливості передавати на розгляд Робочої групи протоколи ДКЗ в паперовому вигляді.