тел. (044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Останні публікації

В Орхуському центрі ДЕА пройшла презентація монографії "Екологічна безпека вугільних родовищ України"

17 листопада 2016 р. в приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького  центру Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  відбулася презентація монографії «Екологічна безпека вугільних родовищ України», авторами якої є відомі в Україні та за її межами вчені: доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, академік Академії гірничих  наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Г.І. Рудько; доктор біологічних наук, професор, чл.-кор. НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління О.І. Бондар;  доктор технічних наук, головний науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального  інформаційного простору НАН України Є.О. Яковлєв;  доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління,  віце-президент Аерокосмічної академії України О.А. Машков; кандидат технічних наук, доцент, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, директор Центру еколого-ресурсного відновлення Донбасу Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління В.М. Єрмаков; аспірант Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління С.А. Плахотній. 

У заході взяли участь понад 20 спеціалістів з таких установ як Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного екологічного центру, ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України», ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація».

Учасники заходу, серед яких науковці, представники державних структур та громадських екологічних організацій одностайно відзначили високий рівень фундаментальних і прикладних досліджень, представлених у монографії. 

За результатами презентації монографії "Екологічна безпека вугільних родовищ України" було підготовлено проект рішення. Будемо вдячні за конструктивні пропозиції та побажання щодо подальшого розвитку та реабілітації геологічного середовища в зонах впливу вугледобувних районів. 

Ваші пропозиції та відгуки ви можете надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.